В Україні розпочата реєстрація потенційних учасників бізнес-компонента проєкту REMARKET. Про це повідомляє Карітас Донецьк в м. Дніпро на своїй офіційній сторінці.
Учасники, які зареєструються в проєкті, пройдуть навчання та конкурсний відбір, за результатами якого зможуть отримати бізнес-грант на розвиток власної справи. Розмір такого гранту становитиме до 237 тисяч гривень (до оподаткування).
Хто може зареєструватися для участі в проєкті?
Приймати участь в цьому етапі проєкту REMARKET (Відновлення та розширення можливостей через доступ до ринку та стійкі економічні перетворення) можуть підприємці-власники середнього, малого та мікробізнесу, який зареєстрований та діє (впродовж як мінімум 6 місяців) у наступних областях:
- Одеській (Карітас Одеса);
- Хмельницькій (Карітас Хмельницький);
- Львівській (Карітас Львів);
- Івано-Франківській (Карітас Коломия).
- швейна промисловість;
- пекарство;
- бджільництво.
Раніше портал Знай писав про соцвиплати по-новому: яку допомогу на дітей можна отримати.
Нові правила оренди: 10 років пожили і житло ваше
Світла не буде, а дітей відправлять додому: школи та садки готуються закривати
Картку заморозять навіть за легальні перекази: банки посилили правила
Банки почнуть блокувати пенсійні картки: стареньких попередили про нові обмеження
Також портал повідомляв, що пенсіонери можуть отримати 3 тисячі гривень допомоги: які умови.
Крім того, ми інформували, що для досягнення глобального миру треба підключати Китай та інші країни Азії: думка експерта.