У матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів Севілья зіграла внічию з Ліверпулем - 3:3, поступаючись після першого тайму в три м'ячі.

За інформацією ЗМІ, переломним стало спілкування у перерві матчу наставника іспанського клубу Едуардо Беріццо з підопічним, яким тренер повідомив про своє захворювання на рак. Очевидно, саме цей епізод дозволив севільцям вирвати нічию.

Після цього прес-служба Севільї підтвердила, що наставник іспанського клубу Беріццо хворий на рак простати.

"Медична служба Севільї повідомляє, що Едуардо Беріццо був поставлений діагноз - аденокарцинома передміхурової залози. Майбутні тести дозволять вирішити, які кроки слід зробити для лікування.

Севілья повністю підтримує свого тренера і бажає йому якнайшвидшого одужання", - йдеться в заяві.