Український каратист Валерій Чеботар завоював срібну медаль 24-го чемпіонату світу з карате, який проходить в столиці Іспанії Мадриді.

Валерій Чоботар, який займає 3 місце у світовому рейтингу у куміте в категорії до 84 кг, виграв на попередній стадії шість боїв. Український спортсмен на шляху до виходу у фінал переміг опонентів з Норвегії (6:0), Бельгії (4:2), Сенегалу (1:0), Боснії і Герцеговини (1:1, по першим набраним балам), Ірану (6:5), а в півфіналі виявився сильнішим за Даніяра Юлдашева з Казахстану по хантею.

У фіналі Чоботар повинен був битися з хорватом Іваном Квешичем, але через травму, отриману під час командних змагань, не зміг вийти у фінал, а тому задовольнився сріблом.

Мала шанси на медаль і українка Галина Мельник, але в поєдинку за бронзу вона програла Мирославі Копуновій зі Словаччини у хантей.