11 березня двоє людей з молотками напали на чоловіка і пограбували його в центрі Києва.

Про це повідомляє "Київ Оперативний".

Підозрювані напали на чоловіка на Подолі. Вони заманили його на будівництво, по-звірячому побили молотками та відібрали два телефони Nomi і Sony Ericsson. Правоохоронці швидко затримали першого нападника.

Дивіться нижче: правоохоронці зловили грабіжників

В ході допиту він заявив, що потерпілий перший на нього накинувся. Через деякий час копи піймали другу людину. Він заявив, що не є співучасником злочину.

Популярні новини зараз

Пенсіонерів перестали пускати у громадський транспорт: що не мають права вимагати

У космос відправили 2,5 тисячі медуз - повернулися 60 тисяч: результат експерименту NASA налякав учених

Обмін євро за новими правилами: до яких обмежень слід готуватися українцям

Діють на газ, тепло та воду: уряд визначився з тарифами на комуналку

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", 10 березня чотири людини в балаклавах підстрелили чоловіка з травматичного зброї і вкрали у нього кейс з чотирма мільйонами гривень у Києві. Потерпілий намагався наздогнати грабіжників, однак втратив їх з поля зору.