Через страйк арбітрів матчі чергового туру чемпіонату Мексики були скасовані і перенесені на більш пізній термін. Про це повідомляє офіційний сайт федерації футболу Мексики.

Рефері вирішили влаштувати бойкот після того, як гравці Америки Пабло Агілар і нападник Толуки Енріке Триверіо напали на арбітрів і були дискваліфіковані на 10 і 7 матчів відповідно. Арбітри визнали таке покарання занадто м'яким.

"Федерація футболу Мексики повідомляє, що чемпіонат в Лізі МХ був припинений, оскільки арбітри, призначені на цей день, відмовилися виконувати свою роботу, оголосивши про страйк", - йдеться в заяві.

Нові дати матчів будуть названі пізніше.

Як повідомляв Знай.ua, у Німеччині арбітр вдарив футболіста.

Популярні новини зараз

Українці, готуйтесь і не чекайте до ночі: коли точно вимкнуть світло і як не залишитися без зарядки та чаю

Додатковий платіж комуналку – українці знайдуть ще одну платіжку

ТЦК отримали нові повноваження: кому можуть анулювати діючу відстрочку

Світло вимикають, а платіжка не зменшується: чому неможливо зекономити під час відключень

Показати ще