Футбольний клуб "Шахтар" презентував свій фірмовий літак.
Літак пофарбований у клубних кольорах. Лівреї створена в рамках співпраці клубу з авіакомпанією SkyUP.

Літак ФК "Шахтар"

Як писав Знай.ua, визначилися всі півфіналісти Кубку України.

7 квітня відбулися чвертьфінальні матчі Кубка України, в яких визначилися півфіналісти. Ними стали Інгулець, Зоря, Шахтар і СК Дніпро-1

"Посилення силової мобілізації": адвокат пояснив, чим обернуться повістки від "Укрпошти"

Повістку вручили мамі або бабусі: адвокат пояснив, як діяти в такому випадку

Здеруть не лише за комуналку: українцям встановили додаткову плату за житло

Доплата 944 грн: хто з пенсіонерів може розраховувати на допомогу

Кубок України. 1/4 фіналу. Всі результати:

Інгулець Петрове - Карпати Львів - 1:1 (5:4 по пенальті)

ФК Львів - Зоря Луганськ - 0:1

Шахтар Донецьк - Динамо Київ - 1:1 (4:3 по пенальті)

СК Дніпро-1 - Ворскла Полтава - 2:0

Півфінали відбудуться 17 квітня, а жеребкування відбудеться 8 квітня.

7 квітня у Харкові відбувся чвертьфінальний матч Кубка України, в якому Шахтар грав з Динамо

Перший тайм виграли кияни після голу Дениса Гармаша. У другій половині зустрічі донеччани зрівняли рахунок, завдяки голу Жуніора Мораеса.

Цікаво, що в середині другої половини зустрічі двох авторів забитих м'ячів вилучили з поля.

Більше команди точними голами у зустрічі не відзначалися.

Все вирішувалося в серії пенальті, де більш вдалим виявився Шахтар, який виграв 4:3.

Як раніше повідомляв Знай.ua, Іспанія та Італія виграли перші матчі відбору Євро-2020.