Українка Катерина Агафонова виграла Чемпіонат світу із запуску паперових літачків Red Bull Paper Wings 2019, який пройшов в австрійському Зальцбурзі.
Учасники змагалися у трьох дисциплінах: дальності польоту, часу в повітрі та креативному пилотажі - артистичних номерах із запуском паперових літачків.
Агафонова стала найкращою в аэробатиці, набравши 27 балів із 30 можливих.

Катерина Агафонова

Друге місце посів представник Польщі Томаш Чодира, третє розділили Захарій Горовіц з США та Таічи Дегучі з Японії.
Зазначимо, що українка стала першою в історії Red Bull Paper Wings жінкою, яка завоювала титул чемпіонки.
Всього у змаганнях брали участь представники 58 країн світу.
Як писав Знай.ua, українська велосипедистка Яна Беломоіна завоювала бронзову медаль на першому етапі Кубка світу з маунтинбайку в дисципліні крос-кантрі, який пройшов у німецькому місті Альбштадт.
Перемогла на першому етапі американка Кейт Кортні, випередивши на 49 секунд швейцарку Йоланду Нефф, а Яну Беломоіну - на 1,31.

Яна Беломоина успішно розпочала новий сезон

Як повідомляв Знай.ua, Яна Беломоіна виграла золоту медаль престижної гонки Cyprus Sunshine Cup, яка відбулася 3 березня в місті Аматус, що на Кіпрі.

Чемпіонка Європи-2017 по маутинбайку випередила найближчу переслідувачку Мішель Гітчи з Бельгії більш ніж на три хвилини.