Нападник "Барселони" Ліонель Мессі шостий раз в кар'єрі виграв "Золоту бутсу", яка вручається кращому бомбардирові сезону в Європі.
Мессі зайняв перше місце в загальному заліку, забив 36 голів у чемпіонаті Іспанії, що принесло йому 72 очки.
На другій сходинці – форвард ПСЖ Кіліан Мбаппе (33 м'ячі і 66 очок), а третім став форвард "Сампдорії" Фабіо Квальярелла, який забив 26 м'ячів і набравши 52 очки.
Нагадаємо, Мессі обійшов форварда "Ювентуса" Кріштіану Роналду за кількістю голів на клубному рівні.
Доведеться звикати до холоду: експерт пояснив, чому опалення в столиці з'явиться не скоро
У лютому субсидій не чекайте: що відбувається
Індексація пенсії у 2026 році: у кого зростуть виплати аж на 14%
Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Як повідомляв Знай.ua, Мессі отримав одну з найвищих нагород Каталонії.
Як раніше писав Знай.ua, "Барселона" опублікувала унікальне відео одного зі своїх тренувань очима капітана команди Ліонеля Мессі.
Як раніше повідомляв Знай.ua, головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола названий найкращим тренером сезону в Англійській Прем'єр-лізі.