Дружина українського форварда "Кайсеріспор" Артема Кравця Анна разом зі своїм чоловіком відпочивала на Мальдівах. Красуня буквально завалила своїх передплатників фото з райського курорту.
Читай Знай. ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Відповідні знімки з'явилися в Instagram.
Мобілізація пенсіонерів: до війська хочуть залучати чоловіків віком від 60 років
Мобілізація наосліп: у ЗСУ розкритикували роботу ТЦК – що не так з набором новобранців
Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня
За мобілізацію можна не перейматися: кого не чіпатиме ТЦК цього літа
Ганна Кравець без сорому публікує відверті знімки і дуже любить фотографуватися в купальнику. У дівчини дуже струнка фігура і вона часто радує фанатів фото.
Дружина футболіста привезла з собою на екзотичний відпочинок велика кількість купальників, які можуть вразити навіть найвибагливішого поціновувача жіночої краси.
У колекції Анни кілька купальників чорного кольору різного фасону. Зазначимо, що їй однаково підходять як роздільні, так і суцільні купальники.
Нагадаємо, дружина воротаря "Динамо" засвітила пишні м'ячики на райському курорті.
Як повідомляв Знай. ua, дружина відомого українського футболіста показала пышногрудый #BottleCapChallenge.
Також Знай. ua писав, що українські спортсменки роздяглися на популярному курорті.