Як писав Знай.ua, Златан Ібрагімович став найбільш високооплачуваним футболістом в історії MLS (Головної футбольної ліги).
Як повідомляє ESPN, Ібрагімович підписав зі своїм клубом новий контракт до кінця 2019 року.
"Гелаксі" не розголошує умови контракту, але, за даними джерела, зарплата гравця складе близько 7,5 млн доларів на рік. В такому випадку він перевершує Кака ("Орландо") і Себастьяна Джовінко ("Торонто") з зарплатами в 7,17 і 7,13 млн. на рік, відповідно.
В минулому сезоні 37-річний Златан Ібрагімович провів 27 матчів у MLS і забив 22 м'ячі. Його команда при цьому не зуміла пробитися в плей-офф.
Як писав Знай.ua, нападник "Барселони" і збірної Аргентини Ліонель Мессі був визнаний найкращим футболістом року за версією ФІФА
Побачать кожну гривню: українцям посилять податковий контроль – більше ніяких "схем"
Гороскоп на сьогодні 13 квітня: кого у неділю чекає зіпсований настрій, а кого фінансова напруга
Пікніки навіть не плануйте: синоптик попередив про аномалії погоди у травні
Пенсіонерам виплатять додаткові гроші від держави: які умови та сума
Крім того, Мессі вшосте в кар'єрі виграв "Золоту бутсу", яка вручається найкращому бомбардирові сезону в Європі.
Як повідомляв портал Знай.ua, в FIFA вибрали найкращий гол року.