17-річна українська тенісистка,чемпіонка Wimbledon серед юніорів, Дарина Снігур програла дебютний матч основної сітки турніру 60-тисячнику в Лючжоу, Китай.

У матчі першого кола Снігур програла сербці Наталії Костіч з рахунком 2:6, 2:6.

Наступного тижня Снігур виступить в кваліфікації 100-тисячника в Шеньчжені.
Нагадаємо, в першому матчі Підсумкового турнираITF серед юніорів Снігур обіграла француженку Ельзу Жакемо з рахунком 4:6, 6:3, 6:2.
Як повідомляв Знай.ua, перша ракетка України і четверта ракетка світу Еліна Світоліна стартувала з перемоги на Підсумковому турнірі WTA, який проходить в Шеньчхэне, Китай.

в першому матчі турніру Світоліна перемогла чеську тенісистку Кароліну Плішкову в двох сетах з рахунком 7:6 (12), 6:4.

Зазначимо, що це вже четверта перемога Світоліної над Плішковою.

Як раніше повідомляв Знай.ua, напередодні старту Світоліної на Турнірі, тренер українки Ендрю Беттлс розповів про її підготовку та психологічний стан.

Популярні новини зараз

Паспорт книжечку доведеться міняти? Українців із російською мовою у документі попередили

Податок на продаж старих речей кардинально змінять: як змусять платити українців

Нова хвиля мобілізації в липні: кому першочергово вручатимуть повістки

Прогноз приголомшив і цивільних, і військових: вчені назвали дату завершення війни в Україні

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, удар Світоліної визнаний найкращим на Підсумковому турнірі.