Віцечемпіон світу і дворазовий чемпіон Європи з плавання Михайло Романчук став другим на сьомому етапі Кубка світу, який проходить в Досі (Катар).
Романчук показав другий результат на дистанції 400 метрів вільним стилем: 3:48.61. Михайло відстав від переможця литовця Данаса Рапсиса трохи більше, ніж на секунду.
Інший українець - Сергій Фролов - у цьому запливі став сьомим.
Результати етапу Кубка світу з плавання в Досі
Як раніше писав Знай.uа, Михайло Романчук завоював срібло на етапі International Swimming League в Неаполі (Італія).

Романчук став другим на дистанції 400 метрів вільним стилем з результатом 3:41.38.

Перше місце зайняв американець Зейн Грот (3:41.03), в третім фінішував Поль Зельманн з Німеччини (3:41.80).

Наступний етап International Swimming League пройде з 19 по 20 жовтня в Луїсвіллі.

Нагадаємо, раніше Романчук завоював бронзову медаль третього етапу Ліги чемпіонів FINA з плавання, який проходив в Індіанаполісі, США.

Романчук з результатом 3:49.92 хвилини став третім на дистанції 400 метрів вільним стилем, поступившись чемпіону світу і Європи на короткій воді литовцю Данасу Рапшису та дворазовому бронзовому призеру Олімпійських ігор італійцеві Габріеле Детті.
Ще один українець Андрій Говоров завоював бронзу на коронній дистанції 50 метрів батерфляєм.

Як повідомляв Знай.ua, збірна України завоювала одну медаль на чемпіонаті Європи з академічного веслування у Люцерні (Швейцарія).