Український гравець "Атланти Хокс" Олексій Лень став найкращим гравцем у матчі НБА.
Баскетболіст був найрезультативнішим гравцем у матчі НБА проти "Чикаго Буллз" (102:136).
Лінь вийшов на заміну і провів на паркеті майже 20 хвилин, ставши найрезультативнішим гравцем. За перші п'ять хвилин він забив 5 з 5 кидків. На рахунку Льоня 17 очок, а також 5 підбирань і 3 передачі. При цьому Олексій потрапив 7 з 9 кидків з гри по ходу зустрічі.
Як раніше писав Знай.ua, баскетболісти влаштували масову бійку на матчі НБА.

Баскетболісти "Філадельфії" та "Міннесоти" влаштували масову бійку під час матчу НБА, повідомляє CBSSports.
За інформацією видання, почали бійку центровий "Філадельфії" Джоел Эмбіїд і Карл Ентоні Таунс з "Міннесоти". Колеги стали їх розбороняти, і самі влаштували бійку, під час якої Бен Сіммонс ("Філадельфія") навіть намагався провести задушливий прийом одному з суперників, коли той був на паркеті.
Бійку вдалося припинити, а Эмбіїда та Таунса видалили з майданчика. Пізніше в NBA прийняли рішення дискваліфікувати гравців на два матчі. Примітно, що Сіммонс не отримав покарання.

Як писав Знай.ua, молодіжна збірна України з баскетболу 3х3 стала фіналістами чемпіонату світу, який завершився в китайському Ланьчжоу.

В груповому раунді українські баскетболісти здобули три перемоги у чотирьох матчах - над збірними Киргизстану, Катару та Бразилії, і програли італійцям. В чвертьфіналі українці переграли збірну Аргентини, а в півфіналі виграли у команди з Нідерландів.

Росія достроково вилетіла з чемпіонату світу по баскетболу

Варто зазначити, що готував збірну України тренер з Харкова Тімур Арабаджі, один з гравців того складу збірної, який сім років тому посів на чемпіонаті світу третє місце.