Нападник "ПСЖ" Кіліан Мбаппе відзначився під час матчу Кубка французької ліги проти Реймса (3:0).
Мбаппе забив гол з порушенням правил - рукою. Після метушні у штрафному майданчику Кіліан впав і вирішив рукою направити м'яч у ворота. Він отримав жовту картку за свої дії, а гол був скасований.

Як писав Знай.uа, Кіліан Мбаппе може стати гравцем "Барселони".
За інформацією САТ-Radio, керівництво клубу вже провело переговори з Мбаппе.
Нападник "ПСЖ" нібито зацікавлений у переході, але каталонському клубу ще належить виграти боротьбу у "Реала", який також хоче отримати талановитого гравця.

Як писав Знай.uа, Кіліан Мбаппе встановив унікальний рекорд в матчі Ліги чемпіонів проти "Брюгге".

Мбаппе забив гол на 61 хвилині матчу, який став для футболіста 15-м голом в ЛЧ. Таким чином, він став наймолодшим футболістом, який зміг забити 15 голів в Лізі чемпіонів (на момент досягнення цього йому було 20 років, 306 днів).

Раніше наймолодшим гравцем за цим показником був Ліонель Мессі (21 рік і 288 днів).