Спортсменка Юлія Ткач виграла золоту медаль для жіночої збірної України на чемпіонаті Європи з боротьби, який зараз проходить у Римі, Італія.

Так, у вирішальному змаганні вагової категорії до 62 кг Ткач перемогла чинну чемпіонку світу Інну Тражукову з Росії (2:1). На шляху до фіналу спортсменка здолала ще двох суперниць: білоруску Вероніку Іванову і представницю Азербайджану Тетяну Омельченко.

Юлія Ткач, фото НОК України

До речі, для Ткач це вже третє "золото" на чемпіонатах Європи. Також варто відзначити чудовий факт, що це п'ята медаль жіночої команди України на чемпіонаті Європи-2020.

Раніше срібні медалі чемпіонату Європи завоювали Оксана Ливач (вагова категорія до 50 кг) та Соломія Винник (55 кг). При цьому Лисак Ангеліна (до 59 кг) та Алла Черкасова (до 68 кг) завоювали бронзу ЧЄ.