Так, після урочистого запалення олімпійського вогню стартувала його естафета. Вперше в історії естафету почала жінка - грецька чемпіонка зі стрільби Анна Коракакі.
Потім вона передала вогонь японській чемпіонці з легкої атлетики Мідзукі Ногучі, яка стала першою японською спортсменкою в естафеті. Останньою отримає вогонь в Греції спортсменка Катерина Стефаніда.
Після цього олімпійський вогонь літаком доставлять в Японію. Подорож розпочнеться з регіону Тохоку. Уточнюється, що 24 липня олімпійський вогонь можна буде побачити на стадіоні в Токіо.
Варто відзначити, що на іграх змагатимуться 11 тисяч спортсменів, які представляють 206 Національних олімпійських комітетів і олімпійську команду для біженців. Паралімпійські ігри пройдуть з 25 серпня по 6 вересня 2020 року.
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
В українців "відіжмуть" землю, а ви і не знатимете – як убезпечити майно
Гороскоп на сьогодні, 18 квітня: п'ятниця змінить плани – фінансові втрати та несподіваний шанс
Стосується одержувачів пенсій, субсидій та пільг: важливе попередження від ПФУ
Заробив більше ніж треба - плати штраф: українцям встановили нові правила
Нагадаємо, що літні Олімпійські ігри-2020, які повинні були пройти в Токіо з 24 липня по 9 серпня, можуть перенести на 1-2 роки.
Як повідомляв портал Знай.uа, літні Олімпійські ігри-2020 можуть провести без глядачів через спалах коронавіруса у світі.
Також портал Знай.uа писав, що Євро-2020 під загрозою зриву через коронавірус.