Веселі новини для фанатів зірок баскетболу NBA: вже від сьогодні глядачі зможуть переглянути поєдинки своїх героїв, хоч і не у класичному баскетболі, проте на віртуальному баскетбольному полі.

Про це повідомляє The Boardroom в соціальній мережі Twitter.

Щоб фанати баскетболу як і самі спортсмени не сумували без улюбленої гри, було вигадано безпечний та веселий спосіб об'єднати глядачів перед екранами телевізорів, щоб ті вболівали за своїх фанатів.

16 зірок баскетболу стануть на двобій у комп'ютерній грі NBA 2K20, а самі ігри буде транслювати спортивний канал ESPN. Першими гравцями у першому турнірі, який відбудеться вже 3 березня, стануть Донован Мітчелл і Демаркус Казінс.

Демаркус Казинс, фото YouTube

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні 14 жовтня: шанс близнюків, робота левів та підтримка риб

Водії, готуйтеся: з 12 жовтня всі пасажири повинні виходити з авто

Без “Петровичів” і “Іванівн”: українські школи переходять на нові правила спілкування

За борги розрахуєтесь квартирою: кого торкнеться новий механізм стягнень

Показати ще

Американська національна баскетбольна асоціація (NBA) вже декілька тижнів як оголосила про скасування усіх ігор у реальному часі. На жаль, офіційна сторінка асоціації досі мовчить навіть про гіпотетичні можливі рамки початку матчів не те, щоб з глядачами, а навіть просто у пустому залі. Разом з тим, фанати люблять поміркувати, яким би була баскетбольна гра, якби у нього ввели правило про необхідність дотримуватись дистанції два метри. Якщо доволі легко уявити, як це правило дотримується між супротивниками, то можливість постійного дистанціювання між членами однієї команди викликає інтерес і сумніви.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Видатний баскетболіст NBA загинув в авіакатастрофі: що відомо про смерть кумира мільйонів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", НБА відмовилася гідно увічнити Кобі Брайанта.

Також "Знай.ua" писав, що українець встановив неймовірний рекорд у НБА: на це не зважувалися роками.