Матч між Динамо і Шахтарем відбувся в суботу, 4 липня і почався о 19:30. До звітної зустрічі "гірники" випереджали підопічних Михайличенка на 17 балів.

Перші два голи вдалося забити футболістам Шахтаря, а саме Тарасу Степаненко на 31 хвилині і Євгену Коноплянці на 39 хвилині. Наступні два голи забили спортсмени Динамо і зрівняли рахунок. На 51 хвилині вразити ворота суперника вдалося Беньямину Вербичу, а на 68 – Карлосу де Піна.

Матч Шахтар-Динамо, фото: UA-Футбол

Перемогу Динамо вдалося досягти, коли бразильський півзахисник Шахтаря Тайсон вийшов на заміну на 71-й хвилині за рахунку 2:2. Один з лідерів "оранжево-чорних" зміг організувати третій м'яч команди і віддав чудовий ассист на Алана Патріка. І таким чином Шахтарю вдалося на 72 хвилині вирвати перемогу у динамівців.

При цьому з початку матчу не відчувалося напруги та інтриги, ніби заздалегідь вже було зрозуміло, хто стане переможцем. Хоча у "Динамо" зараз йде дуже спекотна сутичка за другу сходинку з "Зорею" та "Десною". Крім того, відсутність уболівальників тільки додало нудьги на футбольне поле.