З чемпіонату Європи з численними нагородами і медалями додому повернулися молоді українські боксери.

Читайте Знай в Google News!

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм. Глава держави зазначив, що молоді українські боксери привезли з чемпіонату 20 медалей. З них 5 золотих, 4 срібних та 11 бронзових.

Українські боксери, фото: instagram.com/zelenskiy_official

"Сьогодні додому повертаються наші молоді боксери. З чемпіонату Європи вони везуть 20 медалей: 5 золотих 🥇, 4 срібних 🥈 та 11 бронзових 🥉. Це – найкращий результат в історії юніорської збірної з боксу за роки незалежності 🇺🇦 Наші чемпіони, #Україна пишається вами! 🏆", - повідомив президент. Володимир Зеленський

Перевіряйте банківську картку: українцям додатково виплатять по 4000 гривень

Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років

"Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня

Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках

Нагадаємо, у місті Софія, Болгарія, завершився Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів-2020, у якому взяли участь спортсмени з 19 країн Старого світу. Про це інформує Федерація боксу України.

"Цей турнір став одним з найуспішніших в історії збірної України. Наші юніори завоювали у столиці Болгарії 20 медалей різного ґатунку. Серед них – 5 золотих, 4 срібні і 11 бронзових медалей. Це другий показник серед усіх країн-учасниць цьогорічних змагань. З незначним відривом наші спортсмени поступилися у медальному заліку команді Росії.", - йдеться у повідомленні. Федерація боксу України

Українські боксери, фото: fbu.org.ua

Чемпіонами Європи за підсумками фінальних двобоїв стали Віталій Грабовський у ваговій категорії 57 кг, Олександр Яровий у категорії 60 кг, Олексій Боклах у категорії 63 кг, Олександр Балабін у категорії 70 кг та Вероніка Накота у ваговій категорії до 66 кг.

Срібними призерами першості континенту стали: Максим Рудик (50 кг), Айдер Абдураімов (54 кг), Анастасія Крамаренко (60 кг), Каріне Айрапетян (80 кг),

Бронзові нагороди молодіжного Євро-2020 здобули: Джамал Кулієв (80 кг), Валерій Шульга (+80 кг), Єлизавета Воєвудко (46 кг), Аліна Крамар (50 кг), Ізабель Габорець (52 кг), Ярослава Масюткіна (54 кг), Тетяна Довгаль (57 кг), Марія Фонотова (63 кг), Радмила Родіонова (70 кг), Олександра Джигун (75 кг), Поліна Черненко (+80 кг).

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, заробітчани мимоволі: куди мріють виїхати мешканці різних країн, інфографіка. ТОП 10 країн світу, куди хочуть переїхати найбільше людей

Як повідомляв портал "Знай.ua", СБУ схилила голови через загиблих на Донбасі побратимів: найкращі снайпери віддали життя за Україну. 1 грудня виповнився рік з дня загибелі двох Героїв України

Також "Знай.ua" писав, Зеленська розповіла про зміни на державному порталі "Дія": як це працюватиме. На державному порталі "Дія" з’явиться новий розділ