Покупчиня придбала у відділі кулінарії одного з популярних супермаркетів пиріжки з картоплею, але пообідати ними так і не вдалося.

Про не надто вдалу та апетитну покупку дівчини розповів телеграм-канал "Народний ревізор". Подія трапилася у Мелітополі, у супермаркеті "Сільпо", що на Паладіумі.

Як виявилося, смачні та добре спечені, на перший погляд, пиріжки з картоплею були сирими всередині. Це можна добре побачити на фотографії, опублікованій "Народним ревізором".

Неякісна випічка, фото: Народний ревізор / Телеграм

Придбані у супермаркеті пиріжки зверху мають добре пропечену рум'яну скоринку. Тому важко здогадатися, що можна побачити всередині. Однак, розламавши пиріжок, покупчиня залишилася розчарованою, адже там виявилося лише сире тісто.

"Пиріжки-напівфабрикати. Дівчина купила у відділі кулінарії пиріжки з картоплею, але пообідати ними так і не вдалося: пізніше виявилося, що всередині вони абсолютно сирі. Мабуть, пекарі настільки переживають, щоб покупці їли гарячі пиріжки, що спеціально не допікають продукцію: так випічку в будь-якому випадку доведеться допекти в духовці... ну або викинути! Мелітополь, "Сільпо" на Паладіумі.", - йдеться у повідомленні.

Неякісна випічка, фото: Народний ревізор / Телеграм

Нагадаємо, роботодавці заборгували мільйони своїм працівникам: як люди змогли отримати зарплати. Органи Державної виконавчої служби стягнули на користь працівників заборгованості із виплати заробітної плати

Як повідомляв портал "Знай.ua", кулеметник Кирило після важкої контузії повернувся у стрій, щоб боронити Батьківщину: "Жодного разу не пожалкував". Кулеметник Кирило вслужить в окремій механізованій бригаді імені князя Володимира Мономаха

Також "Знай.ua" писав, що Кошовий та Ткач з Кварталу благають українців про допомогу: на кону сотні дитячих життів. Євген Кошовий та Юрій Ткач звернулися до українців з проханням