Популярна модель і блогерка родом з Києва Олена Омович, яку в народі називають українською Кардашьян, поділилася з мільйонною аудиторією у своєму Instagram пікантною фотографією.
Так, часта відвідувачка пластичних хірургів вирішила порадувати публіку знімками з останньої фотосесії, на яких вона позує у відвертому вбранні.
Для фото вона вибрала коротку чорну сукню в сіточку і босоніжки на високій шпильці. Образ Олена Омович доповнила шкіряними чорними рукавичками.
"Це добре виглядає 🔥🔥", "Хороший образ! Питання до рукавичок тільки.... ✔️", "Брови вийшли з чату", "Суперська 😍😍😍", "Ідеально) нічого зайвого 😍", - зазначили в коментарях під постом користувачі соцмережі.
Пенсіонерів треба захистити від індексації: юрист вказав на необхідний механізм
Перевірок стане більше: податкова почала більш ретельно контролювати доходи громадян
Ці 4 знаки Зодіаку будуть грести гроші лопатою до червня: кому краще купити товстіший гаманець
Нова ера мобілізації: які зміни чекають з 1 квітня
Раніше ми писали про те, що Олена Омович перетворилася на казкову Рапунцель: "Тепер блондинка".
Нагадаємо, повністю гола Українська Кардашьян Омович пустила фанатів з собою у ванну.
Як повідомляв портал Знай.uа, українська Кардашьян Омович без макіяжу викотила силіконові кулі з басейну. Модель продемонструвала пишні форми у вологому купальнику
Також портал Знай.uа писав, що гола українська Кардашьян засвітила більше, ніж зазвичай: "Коли ж ти навчишся". Омович вирішила не надягати під боді нижню білизну.