Народний депутат Ярослав Юрчишин на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook ще 9 квітня опублікував фотографію, на якій зображений датчанин Йоханнес Вамберг Андерсен.

Цей чоловік вирішив допомогти "Укрзалізниці" в підтримці чистоти, тому взяв швабру і помив одне з вікон поїзда. Зараз же іноземець хотів повторити цю дію, але вже зі знімальною групою.

Коментарі, скріншот: Facebook (Ярослав Юрчишин)

У коментарях до цієї публікації з'явився міністр інфраструктури Владислав Криклій, який зазначив, що вагони були чисті, тому "хайпанути" не вийшло. На це Йоханнес відповів по пунктах, намагаючись розібратися в цій ситуації.

"Я просто хотів помити вікно, не "хайпануть". Тому вважаю вашу фразу "в цей раз не вийшло" некоректною. Справа не хайпі, а в байдуже ставлення до пасажирів. Якщо оцінити ставлення держави до своїх громадян за станом поїзда, то видно як Україна відстає і не поважає жителів країни", - написав данець у відповідь на коментар Владислава Криклія.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль їде в Білорусь на "Слов'янський базар", від якого відмовився Олег Винник

Відкинута Юля "Зайка" спробує повернути в свої сіті "Холостяка" Заливако: "Я люблю тебе"

Аліна Гросу показала, як змінилася з дитинства і школи: подорослішала в 13 років

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Показати ще

Коментарі, скріншот: Facebook (Ярослав Юрчишин)

"І справа тут не стільки, власне, в брудних вагонах, скільки в тлумаченні несправних інститутів, корупції і абсолютної безвідповідальності посадових осіб за невтішні наслідки власного невігластва". (c) Макс Джигун", "Привернення уваги до банального, до чистоти вікон це як привернення уваги до корупції при видачі водійських прав. Поки це все тлумачили - руху не було. А коли це стало обговорюватися-знайшлися люди, які змінили ситуацію", - йдеться в інших коментарях.

Коментарі, скріншот: Facebook (Ярослав Юрчишин)

Коментарі, скріншот: Facebook (Ярослав Юрчишин)

Нагадаємо, електрички з Ніжина отримали більше вагонів, українці масово кинулися до Києва на заробітки

Як повідомляв "Знай.ua", віскі по 64 тисячі і 200 тисяч на фуршет: опублікували фото "відпочинку" членів Наглядової Ради Укрзалізниці

Знай.ua писав, горе-пасажири перетворили Київський потяг "Інтерсіті" на смердючий смітник - "У світі ср*ка"