Український уряд посилив соцзахист дітей-сиріт, а також дітей, позбавлених батьківського піклування, і яким встановлено інвалідність.
28 квітня Кабміном внесено зміни до низки нормативно-правових актів України в частині надання можливості дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, та яким встановлено інвалідність, проживати в прийомних сім'ях, дитячих будинках сімейного типу до досягнення ними 23-річного віку.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики у Facebook.
Таким чином, уряд посилює захист прав і законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та яким встановлено інвалідність. Нововведення дозволяють дітям проживати і виховуватися в прийомних сім'ях, дитячих будинках сімейного типу до досягнення ними 23-річного віку.
Передбачення, від якого холоне кров: "Китайський Нострадамус" розповів, що станеться у 2025 році
Гроші доведеться повертати: ПФУ попередив про неточності з виплатами
Комуналка стане безкоштовною: кому з українців спишуть усі нарахування за послуги ЖКГ
За кермо не всім тепер можна: які вікові обмеження запровадили для водіїв в Україні
Це не залежить від того, чи навчаються вони в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), професійної передвищої або вищої освіти. Також до 23 років діти можуть отримувати державну соцдопомогу в розмірі 3,5 прожиткових мінімуми.
Нагадаємо, пенсіонерам розповіли про конфлікт з "Укрпоштою": "Вартість доставки зросла в 2,5 рази".
Як повідомляв портал Знай.uа, глава Мінсоцполітики Марина Лазебна зізналася, як допомогти кожному українцю: мінімум – 3500 гривень.
Також портал Знай.uа писав, як працюватиме пенсійна система в Україні: відкладати "на старість".