Від українських захисників прийшли цікаві новини. Бійці бригади "Холодний Яр", які нещодавно самостійно розслідували деталі та обставини загибелі свого побратима, поділилися подробицями бойових буднів.

Не секрет, що на передовій немає вихідних. Однак захисники України знають, що багато в чому можна знайти спокій і глибинні сили, навіть просто подивившись кіно або добре поїсти.

Про це стало відомо завдяки новій публікації ОМБр "Холодний Яр" в мережі Facebook.

Бригада "Холодний Яр", фото: Facebook

"Тут, на кам'янисто-глинистих пагорбах Донбасу, примхи травневої погоди відчуваються в рази гостріше, ніж у мирних містах і селах. До вечора вітер розігрався такий, що готовий був зірвати не тільки зграї білих пелюсток з квітучих кущів, а й наші голови в шоломах і віднести їх кудись далеко за горизонт.

Популярні новини зараз

Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять

Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус

Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ

Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати

Показати ще

Бригада "Холодний Яр", фото: Facebook

Бригада "Холодний Яр", фото: Facebook

Буржуйка від поривів безперервно іскрила і тріщала все голосніше. Розірвані вітром хмари пофарбували сонце на заході в коричнево-малиновий колір. Такий чудовий, що рука сама потягнулася до фотоапарата. І хоча жодна техніка не здатна передати те, що бачили очі, ми, принаймні, спробували.

Бригада "Холодний Яр", фото: Facebook

А коли сутінки остаточно спустилися на донбаські пагорби, хлинув дощ. Глина під ногами попливла, став слизьким і дощатий настил в окопах. Всі, хто не був на бойовому чергуванні, потягнулися до кухні - вечеряти, пити солодкий чай і дивитися бойовик, заздалегідь скачаний на мобільний телефон. Таким був один із сотень вечорів на передовій для бійців 93 бригади Холодний Яр.", - пишуть захисники з бригади "Холодний Яр".

Публікація бригади "Холодний Яр", скріншот: Facebook

Раніше повідомляли, українські захисники змінили автомати на м'ячі, щоб допомогти побратимам.

Як повідомляв Знай.uа, українські прикордонники проявили хоробрість на Донбасі: до бою готові.

Знай.uа писав, український "госпітальєр", який рятує життя українських захисників, дійшов до переможних 80-ти років: починав з Донецького аеропорту.