З Полтавської області прийшли вельми тривожні новини. У другому за чисельністю населення місті регіону, в Кременчуці стався "спекотний" інцидент. Так, місцевий житель відкрив вогонь по співробітниках Нацполіції з вікна багатоквартирного будинку.

Виявилося, що конфлікт отримав тільки фінал зі стріляниною, їй передували події в одному з нічних клубів міста.

Про це стало відомо завдяки публікації прес-служби Міністерства внутрішніх справ України в мережі Facebook.

Затримання в Кременчуці, скріншот: Facebook

"Правоохоронці затримали жителя Кременчука, який стріляв у поліцейських з вікна квартири. Вночі працівники поліції Полтавської області отримали інформацію про обстріл поліцейських у місті Кременчук, які відпрацьовували виклик щодо конфліктної ситуації в одному з нічних закладів міста.

Популярні новини зараз

Київ під вогнем: масована атака росії залишила руїни, десятки поранених та паралізувала столицю

"Україну здали путіну": політолог зробив важливу заяву про "зраду" Заходу

Українців накриють масштабні перевірки в липні: кого позбавлять соцвиплат та пенсій

Відстежує геолокації та збирає дані: у мережі розкрили нюанси програми "Резерв+"

Показати ще

Невідома особа з вікна багатоповерхівки потрапила до двох правоохоронців під час виконання.

За результатами медичного обстеження встановлено, що на момент стрілянини зловмисник перебував у стані наркотичного сп'яніння. Зараз чоловіка затримано і поміщено до ізоляторя тимчасового утримання.

За вчинені дії йому може загрожувати обмеження волі до п'яти років або позбавлення волі на той же термін.", - повідомляють автори публікації.

Раніше повідомляли, киянка не може скористатися рахунком в Ощадбанку, відмовляються знімати арешт: "Дві постанови".

Як повідомляв Знай.uа, путінські поліцейські і вчителі накинулися на дитину через плакат: "Поверніть школу".

Знай.uа писав, хто на матраці, хто на гідроциклі: затоплені вулиці змусили українців плисти містом.