У мережі поділилися новою порадою для тих, хто займається домашнім господарством і городом. Як розпізнати хвороби дерев на різних етапах, і що потрібно робити в першу чергу.
Спочатку розповіли про парші яблуні та груші. Парша цього дерева не переходить на інші. На яблунях починають з'являтися жовті плями, які з часом будуть коричневими. Через це листя опадає, і на дереві з'являється короста.
Для того, щоб вилікувати його, можна використовувати один з трьох наступних препаратів: Скор, Вектра, Строби - 2,5 мл на 10 літрів, 2,3 мл на 10 літрів і 5 г на 10 літрів відповідно.
Застосовувати їх потрібно починати за першими ознаками хвороби, або ж просто для профілактики, перед початком цвітіння. Потім повторити процедуру через два тижні.
Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить
У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних
ТЦК підуть з рейдами на ухилянтів: де шукутимуть порушників мобілізації
Судний день або масовий психоз 5 липня: пророцтво "нової Ванги" змушуєте нервувати, починається вже
Далі експерти розповіли про борошнистої роси. Молоді листочки і верхівки пагонів покриваються білуватим нальотом, який потім стає рудуватого відтінку. Особливо сприятлива для цього суха спекотна погода, коли рослини трохи ослаблені.
Допомогти в цьому зможуть такі препарати: Топаз, Тіовіт, Тілт, Фундазол - 2 Міл на 10 літрів, 40 г на 10 літрів, 5 мл на 10 літрів і 10 г на 10 літрів відповідно.
Використовувати їх потрібно як тільки почали проявлятися перші ознаки хвороби.
Плодова гниль. Плоди пропадають, і на них з'являються характерні кола плодоношення гриба. Через це плоди починають падати або ж продовжують гнити на деревах.
Допомогти можуть такі препарати як: Хорус, строби і скор - 2 г на 10 літрів, 5 г на 10 літрів і 2-5 г на 10 літрів.
Бактеріоз - почорніння і засихання листя. Поширено на грушах, і при цьому можуть засихати цілі пагони. У цьому Вам прийдуть на допомогу Ридомил Голд або ж Акробат - 25 г на 10 літрів і 20 г на 10 літрів відповідно.
Нагадаємо, чим удобрювати полуницю, щоб не зібрати урожай "гнилі" - поради експертів.
Як повідомляв портал Знай.ua , чотири способи прищепити черешню.
Також Знай.ua писав, у чому цінність щавлю, скільки він коштує на і кому його їсти не варто.