"40 десантників 25-ї окремої повітряно десантної бригади та 9 членів екіпажу 25-ї військово-транспортної авіаційної бригади. Вічна пам'ять загиблим Героям!!! Співчуття рідним і близьким! Пам'ятаю, як ця звістка вразила і приголомшила всіх нас, хто обороняв Краматорський аеродром........", - пише Сергій Кривонос у публікації.
"Успіх будь-якої десантної операції, залежить від повної інформації про ворога в районі десантування і при пануванні в повітрі. Панування в повітрі, це не тільки небо. Це і те, що засоби протиповітряної оборони ворога знищені або пригнічені. До нас в Краматорськ прилітали вертольоти, до початку червня. Ми проводили комплекс заходів щодо забезпечення безпеки коридору прольоту, а це в першу чергу дії наземних підрозділів", - додав Сергій Кривонос.
Світ на порозі фіналу: Михайло Веллер на ефірі у Влащенко розкрив, чому західна цивілізація вже "в дупі"
АЗС готують нові ціни на бензин: скільки коштуватиме пальне
В Україні зміняться правила призначення пенсій: як нараховуватимуть виплати
На картку прийде не лише пенсія: українцям обіцяють одразу п'ять виплат у квітні
Нагадаємо, річниця катастрофи Іл-76 під Луганськом: у МВС назвали загиблих героїв поіменно
Як повідомляв "Знай.ua", штурмовик з романтичним позивним "Любисток" згадав свій перший бій: "Швидко бігаю"
Знай.ua писав, "Разом - ми сила!": українцям розповіли історію "залізної" танкістки-красуні ЗСУ, яка охороняє країну від ворога