Відома українська співачка Slavia (Ярослава Притула), яка вирішила розлучитися з музикантом Дзідзьо (Михайлом Хома) після 7 років шлюбу, поділилася з багатотисячною аудиторією красивими кадрами в соцмережі Instagram.
Так, артистка розмістила в Insta Stories ролик, на якому вона гуляє по величезному парку. Як відомо, зараз колишня дружина Дзідзьо знаходиться в Радомишлі. Там вона відвідала замок-музей, де можна помилуватися мальовничими природними ландшафтами.
Також Ярослава продемонструвала шанувальникам свою ідеальну спортивну фігуру. Виявляється, дівчина не займалася активними тренуваннями близько місяця.
"Прес від природи. Місяць без активних тренувань", - зазначила Slavia.
Навіть пенсія не врятує від мобілізації: ким зацікавиться ТЦК
Вже не вийде обміняти: які долари не приймуть банки та обмінники
Від білизни до авто – все власним коштом: скільки коштує мобілізуватись
Пенсію скоротять на 75%: хто втратить право на більшу частину виплати
Нещодавно Ярослава зізналася, що намагалася зберегти сім'ю до останнього, але в останні роки вона була тінню Дзідзьо. Тепер співачка хоче займатися сольною кар'єрою. Варто зазначити, що дітей у пари немає.
Раніше ми писали про те, що Slavia перед розлученням з Дзідзьо наважилася на поцілунок з красенем: мокрий і слизький.
Як повідомляв портал Знай.uа, колишня Дзідзьо Slavia зізналася, з ким розважається після розлучення: "Множиш щастя на двох".
Також портал Знай.uа писав, що Дзідзьо показав, що зробив з ним розлучення, мама не дізнається: "Вже сивий".