Популярна українська співачка Тоня Матвієнко має чимало прихильників. Тому зірка часто тішить їх новими хітами та відеокліпами. До того ж вона часто ділиться з шанувальниками новими світлинами чи подробицями з життя у своєму Instagram.
Цього разу дружина Арсена Мірзояна у своєму Instagram у розділі stories поділилася архівними кадрами зі зйомок кліпу "Мій милий". Варто зазначити, що цей кліп знімали у 2015 році, і тоді Тоня Матвієнко була на 4 місяці вагітності.
Аби приховати вагітність артистці пошили спеціальну сукню, яка створювала об'єм навколо живота. Таким чином вдалося замаскували маленький животик Матвієнко.
ТЦК знайшли новий спосіб шукати ухилянтів: перевірять всі бази
Українцям заплатять за старі 10 та 25 копійок: можна отримати пристойну суму
Правила відстрочки перекроять наново: кого ТЦК вже "взяли на олівець"
Пікніки навіть не плануйте: синоптик попередив про аномалії погоди у травні
"2015 зйомки кліпу "Мій милий". 4 місяць вагітності. Животик ховали разом із тим вийшло шикарно", - зазначила Тоня Матвієнко.
Зазначимо, що кліп на пісню "Мій милий" знімали у 2015 році. Тоді режисером і оператором став Дмитро Перетрутов. Слова та музику до пісні написала Наталя Дзеньків.
Нагадаємо, Тоня Матвієнко показала, кого "підчепила" за плечима в Арсена Мірзояна: "Оце пішли з Гавроном...". Тоня Матвієнко показала неоднозначний момент
Як повідомляв портал "Знай.ua", Арсен Мірзоян показав свою красуню: квіти у волоссі й усмішка до вух. Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян показав свою красуню
Також "Знай.ua" писав, Арсен Мірзоян вивалявся у болоті, поки Тоня Матвієнко співала йому пісень: "Дякую, кохана". Арсен Мірзоян розповів про цікавий досвід