Донька народної артистки України Ніни Матвієнко Тоня продовжує ділитися фотографіями з сімейного відпочинку у Карпатах, де вона перебуває зі своїм чоловіком Арсеном Мірзояном та молодшою донечкою.
На сторінці Тоні Матвієнко в соцмережі Інстаграм, де за її життям стежать понад 92 тисячі читачів, регулярно з'являються фотографії та відео з мальовничих Карпат. Співачка нещодавно поділилася кадрами з риболовлі.
Цього разу Тоня Матвієнко показала, як втомлена сім'я відпочиває після ще одного насиченого дня у горах.
Відповідні кадри з'явилися в Інстаграм-сторіс артистки. Кілька фотографій, на яких її чоловік Арсен Мірзоян та їхня донька Ніна лежать на ліжку, Тоня Матвієнко об'єднала у колаж і лаконічно підписала: "Валяємося".
Зима скує Україну: синоптики попереджають про рекордні морози та сніговий колапс
Опалення не більше 6 годин на день: правила, які шокували багатьох українців
Речі на випадок блекауту: що варто мати вдома кожному
Пенсіонерам нагадали про 90-денний ліміт: запізнилися – пенсію скоротять
Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян за час відпочинку встигли відвідати кілька гірських водоспадів, а також піднятися на гору. Напередодні співачка також ділилася знімками, зробленими на річці Прут - на березі сім'я збудувала вежу із річкового каміння.
Нагадаємо, Тоня Матвієнко захотіла екстриму і зробила це без Арсена Мірзояна: задоволена і щаслива. Тоня Матвієнко спробувала дещо нове
Як повідомляв портал "Знай.ua", Арсен Мірзоян показав свою красуню: квіти у волоссі й усмішка до вух. Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян показав свою красуню
Також "Знай.ua" писав, Арсен Мірзоян вивалявся у болоті, поки Тоня Матвієнко співала йому пісень: "Дякую, кохана". Арсен Мірзоян розповів про цікавий досвід