3 липня 2021 року о 22:00 збірна України продовжила творити свою історію на турнірі "Євро-2020" у матчі проти збірної Англії.

Підопічні Андрія Шевченка мали максимальну підтримку від усіх українців, яка налаштовувала лише на перемогу. Адже хлопцям було необхідно битися не тільки за честь країни, а й за травмованого Артема Бесєдіна, який закінчив свій виступ на Євро через травму в матчі зі Швецією.

На битву з Англією Андрій Шевченко виставив досить цікавий склад.

Ворота захищає незмінний Жора Бущан.

У захисті: Забарний, Кривцов і Матвієнко.

Популярні новини зараз

Київ під вогнем: масована атака росії залишила руїни, десятки поранених та паралізувала столицю

"Україну здали путіну": політолог зробив важливу заяву про "зраду" Заходу

Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон

Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить

Показати ще

Півзахисники: Караваєв, Шапаренко, Сидорчук, Зінченко, Миколенко.

Напад: Андрій Ярмоленко та Роман Яремчук.

Стартовий склад збірної України проти Англії на Євро-2020

З перших хвилин стало зрозуміло, що Англія так просто не віддасть путівку до півфіналу турніру і вже на 4 хвилині українці пропустили гол від Гаррі Кейна.

Гол Гаррі Кейна у ворота Бущана

А на 36 хвилині поле покинув захисник Сергій Кривцов через травму. Замість нього вийшов вінгер Віктор Циганков.

Заміна Сергія Кривцова

Другий тайм почався не менш сумно для українців, можна сказати, поховав всяку надію на прохід до півфіналу.

Вже на 46 хвилині (2 хвилині другого відрізка гри) у ворота підопічних Шевченка впечатався "привіт" від захисника Гаррі Магуайра. Гравець замкнув головою штрафний Шоу.

Другий гол Англії у ворота України

І слідом, на 50 хвилині Гаррі Кейн робить дубль, чим забиває остаточний гвіздок в кришку труни надій Ярмоленка і компанії.

Третій гол Англії у ворота України (Гаррі Кейн)

На 63 хвилині матчу перевагу англійців збільшив Джордан Хендерсон після подачі з кутового. 0:4

Гол Хендерсона (0:4)

За підсумком, матч завершився сухим розгромом збірної України 0:4.Дякуємо, що не 0:5