Заміну Арсену Авакову, який у вівторок, 13 липня, написав заяву на звільнення з поста глави міністерства внутрішніх справ України, вибирають з двох кандидатів.
Про це повідомляє УНІАН. Ймовірні кандидати - Денис Монастирський та Олександр Бакумов.
Президент України Володимир Зеленський запропонував на посаду глави МВС Дениса Монастирського - фракція "Слуги народу" підтримала. Таку заяву глава держави зробив на засіданні фракції.
Денис Монастирський-юрист з Хмельницького, викладав у Хмельницькому університеті управління і права. Пройшов у Раду за списком" Слуги народу" (№19).
ТЦК вимагає сувору звітність: чекають дані на людей та машини
Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт
Пенсіонерів ощасливлять допомогою: заплатять по 4000 гривень
Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Водночас інший кандидат на пост глави МВС харків'янин Олександр Бакумов є головою підкомітету з питань кримінального законодавства та протидії злочинності "правоохоронного" комітету Верховної Ради.
У Раду пройшов як прихильник Володимира Зеленського, член фракції "Слуга народу". До цього був проректором Харківського національного університету внутрішніх справ.
Нагадаємо, Арсен Аваков звільняється з посади глави МВС. Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков написав заяву про звільнення
Як повідомляв портал "Знай.ua", Юлія Мендель пообіцяла скандал після випуску своєї книги: "Українці не звикли до такого". Юлія Мендель готується випустити книгу про роботу з Володимиром Зеленським
Також "Знай.ua" писав, українець показав, як Нова пошта виманює гроші: "Аби здерти додатково". Клієнт "Нової пошти" отримав неприємний сюрприз