Відома українська співачка, тренерка шоу "Голос країни", телеведуча проекту "Танці з зірками" Тіна Кароль обожнює радувати фанатів новими знімками в Instagram.
Нещодавно на офіційному фан-акаунті знаменитості _fantina з'явилося безліч яскравих фото і відео з кумиром, адже Тіна відвідала 22 липня шоу "Вечір прем'єр з Катериною Осадчою" в Києві.
Так, артистка здивувала численних шанувальників несподіваним дуетом з групою "KAZKA" і її солісткою Олександрою Заріцькою, виконавши україномовну композицію "Зірочка". Сама Кароль приміряла білосніжний брючний костюм зі стразами і прозорими вставками, а Олександра з'явилася на сцені в довгій сукні срібного кольору.
Варто відзначити, що раніше аудиторія зірки не раз відзначала, що найбільше люблять дует Тіни з фронтвумен "The Hardkiss" Юлією Саніною і молдавським виконавцем Даном Баланом.
"Сьогодні відбулася прем'єра нової пісні Тіни Кароль і @kazka.band"
Вся країна на це чекає: переможниця "Битви екстрасенсів" зробив шокуючий прогноз для України
У школах з'являться нові предмети
Різко вдарять морози: синоптики розповіли, якою буде погода у листопаді
Доведеться звітувати за кожен переказ: кого банки візьмуть "на олівець"
"Тіна Кароль та @kazka.band на "Вечері прем'єр з Катериною Осадчою"
"На "Вечорі прем'єр " Тіна Кароль та гурт KAZKA презентували свою спільну пісню "Зірочка"
Нагадаємо, господиня Тіна Кароль "осоромилася" на кухні, забалакалася і приготувала туфлю
Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що скромниця Тіна Кароль прибрала волосся і вперше засвітила зухвале тату
Також портал "Знай.uа" писав, що у мережі показали, як "Танці з зірками" змінили Тіну Кароль