Вже наступної суботи у шоу "МастерШеф" українці дізнатися, що приховують домашні улюбленці зірок. Анонсом програми поділилися на сторінці телеканалу СТБ в instagram.
У новому епізоді шоу будуть змагатися Амадор Лопес, Дмитро Коляденко, травесті-діва Монро, Ілона Гвоздова та Джамала. Саме у цій програмі українці зможуть дізнатися більше про своїх улюбленців завдяки їх домашнім тваринам.
"Ви мене дискредитували на всю країну", - заявила травесті-діва Монро у анонсі нового епізоду "МастерШеф".
Пенсіонерам не підвищать виплати: хто залишиться без надбавки
"Зимова тисяча" повертається: як отримати виплати та на що можна витратити
Світла не буде, а дітей відправлять додому: школи та садки готуються закривати
"Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Чому ж травесті-діва Монро так відреагувала на інформацію про її домашнього улюбленця стане відомо вже цієї суботи. Також у програмі розкажуть чому співачка Джамала обрала саме таке ім'я для свого песика.
Нагадаємо, раніше Юрій Ткач уявив собі МастерШефом і випадково спалив м'ясо
Як повідомляє портал Знай.ua "МастерШеф.Селебріті " 4 випуск: Надія Матвєєва розридалася на кухні через неочищеного кишечника.
Також Знай.ua писав, що Юля "Зайка" і Джесіка зганьбилися перед "колишніми" Мішиною на " МастерШеф.Селебріті"