Для любителів провести час з користю на виттям городі або дачній ділянці з'явилися дуже цікаві новини. У цій справі бувають так звані "чайники". Городники-новачки думають, що в серпні вже не можна ані сіяти, ані саджати. Проте - це не так!
Традиційно в Україні в серпні дачники займаються поділом і пересадкою багаторічних рослин. До них відносяться півонії, дельфініуми, флокси, примули та інші рослини.
Про це стало відомо завдяки новій публікації Telegram-каналу "Сад і город".
А ще саме час взятися за посадку лілій. Найкраще приступити до робіт в середині або наприкінці місяця. Якщо ваш город знаходиться в Південній місцевості, за лілії варто братися пізніше на місяць. Ну, а якщо ви відпочиваєте в північній частині міста або області, можна почати висаджувати лілії раніше.
З "мінімалки" по 800 грн: в Україні змінили податки, хто має підкоритися новим правилам у 2025 році
Пенсіонери одноразово отримають по 3000 грн: якій віковій категорії пощастить
На оплату комуналки чи купівлю продуктів: українцям виплатять майже 11 000 гривень
"Давайте трошки поживемо": Євген Кошовий прокоментував закриття "Квартал 95"
Також серпень і початок вересня — сприятливий час для висаджування в квітники дворічників, які було посіяно ще навесні або на самому початку літа.
Наприкінці серпня - початку вересня сміливо беріться за посадку або пересадку клематисів, а також мелколуковічних і цибулинних рослин. До них відносяться крокуси, хіонодокси, сцилли та інші. Любіть нарциси - тоді чекайте на другу декаду вересня. Це найсприятливіший час для їх посадки.
Раніше повідомляли, знайдено найкращий засіб для боротьби зі шкідниками: дачники рекомендують.
Як повідомляв Знай.uа, основні правила догляду за полуницею в липні і серпні: ваші ягоди будуть в повній безпеці.
Знай.uа писав, вишня в желе замість звичного варення: простий рецепт найкращого десерту до чаю.