Євген Кошовий розчулив шанувальників відеозаписом з дочкою. Відповідний пост з'явився на його офіційній сторінці в соціальній мережі.
Популярний український актор, гуморист, а також глава "Квартал 95" і суддя "Розсміши коміка" Євген Кошовий не надто часто, але все ж періодично радує шанувальників різними фотографіями і відео з гумором на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.
9 серпня український комік опублікував відеозапис у сторіс соціальній мережі, в якому він показав вміст свого багажника. Виявляється, він просто забитий іграшками, який Євген Кошовий іронічно назвав нелегалами.
"У мене тут оселилися в багажнику. Різнопланові бабаба", - повідомив він, пародіюючи забавні звуки мультяшних персонажів.
Не тільки дронами, а й ракетами: рф може збільшити кількість масованих атак на Україну
Штрафи за перевищення швидкості скасовують: водіям відкрили лазівку в законі
Реєстрація почалася: українці отримають по 3600 гривень щомісяця
Заплатили — і стали боржниками: українцям пояснили підступну помилку у платежах за газ
Раптово камера перемикнулася на дочку Євген Кошового Серафиму.
"Це все мої. Це все мої друзі", - повідомила вона.
Нагадавши, Євген Кошовий налякав дивним виглядом в Туреччині: розпухлі губи і хустку на голові. Щорічний фестиваль "Весело", зрозуміло, не обійшовся і без кумедних фото
Як повідомляв портал "Знай.ua", Євген Кошовий став "барменом" і станцював з блондинкою: "Не питайте". Щорічний фестиваль "Весело" проходить активно
Також "Знай.ua" писав "Не ведіться на" ліву шн*гу "Євген Кошовий розповів про розіграш "Кварталу 95". Комік розповів про неприємний інцидент з розіграшами