Розвиток роману головних героїв популярного проекту "Холостяк" Михайла Заливако і його обраниці Анни Богдан стало однією з найбільш обговорюваних тем За останній час. Цього разу сам Заливако поскаржився, що сумує без Анни, на своїй сторінці в Instagram.

"Якщо вечори, то тільки такі. Все, що робить жінка, непомітно. Помітно стає, коли вона цього не робить. Будь і роби, Я сумую", - написав він під серією спільних фото.

Його обраниця не затрималася з відповіддю.

"I miss you, too (я теж за тобою сумую)", - написала вона в коментарях до повідомлення. При цьому ні він, ні вона не уточнили, де ж зараз знаходиться Богдан і чому пара не разом.

Скрін, Instagram Заливако

Популярні новини зараз

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

"Веселе" кладовище біля кордону з Україною, де не прийнято плакати: єдине у світі

Європейські платіжки за газ порівняли з українськими: "Ледь не залишаємося голодними...."

Леся Нікітюк показала помідорчики найближчої людини: "Приїхала"

Показати ще

Скрін, Instagram Заливако

"Милі", "Такі балдежні, залишайтеся такими завжди!", "Клас, такі милі, приємно за вами спостерігати! З початку проекту за вами спостерігаю, супер, дуже красива пара, добра і любові вам на довгі роки», - захоплюються шанувальники пари.

"Так одружитеся, якщо вже так сохнете один за одним", - вимагають деякі.

Скрін, Instagram Заливако

Скрін, Instagram Заливако

"Ось де ці всі, хто верещав після останньої серії: вона тобі не пара, вона до тебе байдужа, вас пари не буде! Зайці, Зайці...! Викусіть, лах*дри", - несподівано підтримали улюблених героїв в коментарях.

«А як там поживає логістична компанія, в якій ти нібито власник, директор або ще хтось, як придумали режисери шоу Холостяк? Ніде і жодного разу про роботу і на роботі не було ні натяку, ні слова.... Як завжди, все вигадка і сценарій схоже», - обурюються деякі.

Нагадавши, "Холостяк" Заливако натякнув на весілля з Ганною Богдан: "Ви будете в шоці".

Як повідомляв портал " Знай.ua", "Непитуща" Анна Богдан засвітилася з келихом: "трошки відволіктися". Обраниця Михайла Заливако Ганна Богдан забула про роботу з келихом у руках

Також " Знай.ua" Анна Богдан пішла війною на Юлю "зайчика" після фальшивого весілля: "Говорила, що Міша сумний зі мною". Анна Богдан взялася за Юлю "зайчика" після її "весілля"