Популярний український виконавець і ватажок зграї своїх відданих "вовчиць" Олег Винник любить балувати шанувальників яскравими публікаціями з творчого життя в соцмережі Instagram, де за ним стежить понад 960 тисяч осіб.

Цього разу артист нагадав фанатам про важливу для всієї країни дату - про прем'єру другого сезону найзірковішого і загадкового шоу "Маска", в якому він братиме участь в ролі зоряного детектива, що викриває приховані особистості під неймовірними костюмами.

Співак повідомив радісну новину і для себе, і для всіх глядачів - останній знімальний день довгоочікуваного шоу закінчився. А це означає, що українцям зовсім скоро покажуть другий сезон "Маски", зйомки якого почалися ще в серпні.

"Тепер чекаємо на прем’єру 23 жовтня в ефірі телеканалу Україна", - написав Олег Винник.

скріншот з коментарів

Популярні новини зараз

Мобілізація наосліп: у ЗСУ розкритикували роботу ТЦК – що не так з набором новобранців

Не чекайте запрошення: українцям можуть суттєво підвищити пенсію – що потрібно встигнути

Мобілізація обійде стороною: ще одна категорія чоловіків стане недоторканною для ТЦК - які критерії

Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня

Показати ще

скріншот з коментарів

На фото Олег позує на тій же драбині, що і співачка Настя Каменських. Трохи раніше, колега артиста розмістила в своєму Instagram знімки з цієї ж локації, біля знімального павільйону шоу.

Нагадаємо, Оля Полякова перетворилася на персонажа з "П'ятого елемента", Дзідзьо замість Брюса Вілліса: "Олька-руберойд"

Як повідомляв Знай.uа, Кличко, Монатік чи Потап? Українцям запропонували вгадати, хто став роботом у шоу "Маска"

Також портал Знай.uа писав, що білий тигр увірветься на шоу "Маска": "Неможливо відірвати погляду"