Відома українська спортсменка, легкоатлетка, багаторазова чемпіонка України та світу Марина Бех-Романчук, а також її чоловік Михайло Романчук, знялися в неймовірно стильній фотосесії.

«Are we looking like Bonnie and Clyde? (Ми схожі на Бонні та Клайда?) ",- запитала вона у своїх передплатників, публікуючи новий знімок з фотосесії для журналу Vogue UA.

На новому фото – обидва спортсмени в стильних плащах, при цьому плащ Марини виконаний з лакової червоної шкіри. Предмет одягу декорований великими гудзиками, також обтягнутими шкірою.

Позаду пари можна розглянути сучасний автомобіль, який ідеально доповнює знімок.

"Ну вибух, круто", "Неймовірні», «Шикарні», «Нереальні», «Вогонь, пишаюся вами», «Ооооо, владна пара", " Фантастично стильна пара!", "Відмінний шпигунський фільм!!!", - захоплюються фанати спортсменів.

"Босоніжки у Марини не підходять, а решта супер!«, "Ааааа, я кайфую від цього фото, яке ж воно офігенне», «Якщо це не секс, то що тоді секс ???!!!", - вважають інші.

Нагадаємо, Марина Бех-Романчук вразила фігурою, якій позаздрить навіть Каменських: попа мрії. Марина Бех-Романчук в коротеньких шортиках засвітила пружні сідниці

Раніше повідомляли, Марина Бех-Романчук у спокусливому трико показала красеня-чоловіка: пара з фігурами мрії.

Також Знай.ua писав, що хмельничанка Марина Бех-Романчук завоювала шалену нагороду і посміхнулася: "найкраща в Україні"

Популярні новини зараз

Лічильники води можуть не врахувати: українцям дали три місяці

Пенсійне посвідчення в транспорті скасовують: кого торкнеться

Трусіть гаманці: тарифи на світло й газ переглянуть — кого торкнеться

Світло вимикатимуть за годинами: кого торкнеться новий графік

Показати ще