Останнім часом до нас все частіше стали надходити вісті про смерть людей... Життя деяких забрала старість, хтось помер від хвороби (наприклад корнавірусу), а хтось пішов не своєю смертю.

Чергову сумну звістку приніс мер Львова Андрій Садовий.

Він повідомив про раптову кончину колишньої в.о. міністра освіти Любомири Мандзій.

Андрій Садовий, скріншот із відео

"Сумна новина. Після тяжкої хвороби відійшла у вічність Українська педагог Любомира Мандзій. Любомира була дуже потужним професіоналом, таких людей називають світочами науки. Нам всім дуже не вистачатиме її мудрих порад і рішень. Співчуття рідним і друзям! Світла пам'ять" - написав мер Львова.

Популярні новини зараз

Перець, виноград, гриби: ціни на овочі на найбільшому гуртовому ринку

Посольство США закликало своїх громадян негайно покинути Росію

Головне за ніч: Дантес став "батьком", дружини мобілізованих з "ДНР" скаржаться на знущання кадирівців, якими будуть зарплати у 2023-2024

Кадирівці ґвалтують мобілізованих з "ДНР": дружини звернулися до клоуна-Пушиліна

Показати ще

На сайті Міністерства освіти вже також підтвердили факт смерті заступника міністра.

Любомира Мандзій була призначена на посаду заступника Міністра освіти і науки України 1 вересня 2019 року, а в період з 25 березня по 25 червня 2020 року виконувала обов'язки Міністра. Протягом 2016-2019 років була керівником Департаменту освіти Львівської ОДА та у 2001-2016 рр.працювала на кафедрі політології філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

За значний внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові досягнення та високий професіоналізм 2020 року Любомира Степанівна отримала державну нагороду України "Орден княгині Ольги III ступеня".

Відомо, що у Любомири залишився чоловік Тарас (банківський службовець) і сини - Олексій і Тарас.

Любомира Мандзій померла у віці 48 років

Похорон відбудеться 30 листопада у Львові, повідомляє Міністерство освіти.

Редакція Знай.uа висловлює співчуття чоловікові, синам, всім рідним і тим, хто знав Любомиру Мандзій. Нехай Земля їй буде Пухом.