Продюсер шоу "Голос Країни" назвав найпроблемніших знаменитостей на програмі. Відповідне відео з'явилося на порталі слави Дьоміна.
Як відомо, з 2011 року на екранах українських телевізорів вийшло знамените пісенне шоу. Воно є адаптацією формату The Voice, яке вперше показали в Нідерландах.
Активними дійовими особами передачі є співаки-учасники і чотири тренери, які за сумісництвом є популярними музикантами, що представляють той чи інший музичний жанр. Вони відбирають учасників і формують свою вокальну команду, з якою вони будуть співпрацювати на тих чи інших етапах проекту.
Виплачують лише частину грошей: ПФУ занижує українцям пенсії – з чим це пов'язано
Необхідно оновити дані: "Нафтогаз" зробив важливе попередження
Ще більше навантаження на дітей: з вересня у школах запроваджують новий предмет
Порошенко використав похорон Парубія для цинічної політичної самореклами – експерт
Нещодавно український журналіст Слава Дьомін взяв інтерв'ю у продюсера проекту Володимира Завадюка, частину якого він опублікував у Тікток-сторінці. На записі видно, як журналіст запитує у продюсера про зірок, з якими була більшість конфліктів.
"Це Наташа Могилевська, яку я дуже люблю, і це Тіна Кароль, яку я теж дуже люблю. Багато людей хотіли б, щоб я її не любив, вона не любила мене. Але це не так", - повідомляє Завадюк.
Також портал Знай.uа повідомляв, що Настя Каменських задерла ніжку в яскраво-червоній сукні-Потапу варто прикрити очі
Крім цього, портал Знай.uа Володимир Дантес заплатив величезні гроші, щоб спробувати дещо нове і розчарувався: "не моє". Український співак взяв участь у вечірці в мексиканських джунглях