Доанадский поп-R&B-співак, автор і виконавець пісня 27-річний Джастін Бібер потрапив у центр уваги. Артиста помітили на вулиці в гордій самоті і з дуже поганим настроєм.

Відповідний пост оприлюднили на сторінці «peopletalk» в Instagram.

"Джастін Бібер щось виглядає зовсім невеселим і в черговий раз з'являється без Хейлі Пару вже давно не бачили разом #джастінбібер #хейлібібер", - підписали публікацію в соціальній мережі.

Потрібно помітити, що останнім часом ходить багато неприємних чуток про те, що популярний артист все рідше перебувати зі своєю дружиною поруч. Фанати Джастіна нагадали про те, що молода зірка часто перебувати в депресії, що може говорити про несприятливу обстановку в сім'ї.

Джастін Бібер, фото з instagram

Популярні новини зараз

Окупанти не полишають спроб форсувати Сіверський Донець — виходить знову "Чорнобаївка"

Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день"

Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал змінила місце роботи: "Збулась моя невеличка мрія"

Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."

Показати ще

Багатотисячна аудиторія, яка побачила дану публікацію, не змусила себе довго чекати і почала коментувати фотографію співака.

Хейлі Бібер

"Відчепіться від нього, він теж має право не посміхатися завжди, Хейлі на зйомках. Досить марити", "мене чекає", "вже і вийти одному не можна", "а він повинен 24/7 посміхатися??", "Сподіваюся Хейлі зійдеться зі своїм колишнім, краще виглядали", "так ясна річ вічно в якомусь депресняку, хто таке витримає, Хейлі рано чи пізно все одно втече від нього, це ж нестерпно", "найголовніше – стильний", "навіщо ці нагнітання?", "Депресія, втрата піку популярності, вичавили всі соки коли був підлітком, пережити героїнову залежність, звичайно йому хреново хлопців. Не здивуюся якщо далі триває наркоманія", - залишають відгуки користувачі соцмережі.

Коментарі на пост "peopletalk" в Instagram

Коментарі на пост "peopletalk" в Instagram

Нагадаємо, що дружина Джастіна Бібера обтягнула нижче пояса.