Українця підозрюють у продажу конфіденційної інформації за допомогою телеграм. Про це повідомляє сайт Нацполиции.
Йдеться про дев'ятнадцятирічного мешканця столиці - студента одного з вишів. Він створив бот у телеграмі для того, щоб продавати конфіденційну інформацію, зокрема зливав персональні дані українців. За доступ до бота бажаючі платили один долар в день або чотири долари за двадцять спроб пошуку інформації про конкретних осіб.
Українця підозрюють також у впровадженні механізму пошуку даних по фотографіях людей за допомогою штучного інтелекту. У розпорядженні молодого хакера також знаходилися дані про десятки мільйонів громадян, які він купував на спеціальних форумах хакерів. Правоохоронці провели обшук у квартирі підозрюваного.
"В ході огляду вилученої техніки кіберполіцейські виявили бази даних, скомпрометовані в період з 2014-2019 року. Ці бази містили дати народження, прізвища, ім'я та по батькові громадян, серії та номери паспортів,індивідуальних податкових номерів платників податків та номерів телефонів, фотозображення осіб тощо", - повідомляє портал Нацполіції.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Раніше портал Знай.иа повідомляв, що сайти МЗС, Міносвіти, Мінагрополітики та Дії зламали хакери: залишили загрози Під старий Новий рік і зображення свині.
Нагадаємо, що шахраї з легкістю крадуть паролі від Приват24: як врятувати свої гроші
Як повідомляв портал " Знай.ІА", при втраті рідні українці можуть отримати допомогу у вигляді пенсії та допомоги з місцевого бюджету.