У вівторок, 26 квітня УПЛ офіційно оголосила історичне рішення щодо долі сезону 2021/22. У зв'язку з неможливістю завершення сезону через російське вторгнення - чемпіон визначений не буде. Про це йдеться на офіційному сайті Української прем'єр-Ліги.
Клуби української Прем'єр-Ліги прийняли рішення завершити сезон 2021/22, оскільки чемпіонат неможливо дограти через продовження воєнного стану в Україні та активні бойові дії.
"Клуби української Прем'єр-Ліги підтримали пропозицію завершити vBET Лігу сезону 2021/22 років, оскільки чемпіонат не може бути дограний. Турнірна таблиця VBET ліги сезону 2021/22 років зафіксована станом на 24 лютого 2022 року. Нагородження призерів проводитися не буде. Відповідне рішення передано на затвердження Виконавчим комітетом Української Асоціації футболу", - йдеться в повідомленні на сайті УПЛ.
Варто відзначити, що дане рішення УПЛ стало історичним, адже раніше жоден сезон не закінчувався достроково без оголошення переможця.
У Канаді почали шукати ухилянтів: українці отримують листи
Консерви, батарейки та ковдри: як підготуватися до майбутніх блекаутів
Газу не вистачає: початок опалювального сезону відкладається
Пенсіонерам нагадали про 90-денний ліміт: запізнилися – пенсію скоротять
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, що Зірка "Динамо" Олександр Караваєв не стримав сліз, заговоривши про воїнів ЗСУ, які захищають наші землі, на солов'їній: "Захищають нашу Землю".
Також наш портал інформував, що Українська паралімпійка продає "золото" Олімпіади-2020 на відновлення Харкова: "Стартова ціна - 10 000 доларів".
Крім того, наш портал інформував, що буде з "Динамо" Київ? Ігор Суркіс і Мірча Луческу обговорили подальшу долю футбольного клубу.