Володимир путін може бути настільки серйозно хворий, що це "впливає на прийняття ним рішень", заявив колишній британський шпигун після того, як в ефір вийшли численні репортажі, що ставлять під сумнів здоров'я російського президента.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі «Daily Star»

Путін серйозно хворий, і загадкова хвороба впливає на його рішення в Україні, заявив колишній британський шпигун.

Крістофер Стіл, який керував відділом росії в МІ-6 в Лондоні з 2006 по 2009 рік, а також працював там в 1990-і роки, сказав, що чув, що президент росії - нездоровий.

Росія вторглася в Україну 24 лютого, коли війська путіна увійшли в країну і почали широкомасштабне вторгнення, після чого послідувала крута ескалація конфлікту між двома країнами.

Популярні новини зараз

ЗСУ підійшли максимально близько до Херсона, всього кілометр до передмістя та кілька тижнів до перемоги

Американці допомагають ЗСУ звільнити Харківську область та збити логістику окупантів: ще одна фобія росіян

Тіна Кароль приспустила декольте та вразила ніжними "пампушками" : "Ой, яка гарна жіночка"

Гордон розкрив головну "таємницю" пропагандистки Скабеєвої, ще й роман із Соловйовим приписав: "У них кохання"

Показати ще

Путин

Колишній британський шпигун сказав, що ескалація відбувається через загадкову серйозну хворобу, яка вразила російського президента.

В інтерв'ю Sky News стіл сказав: "Звичайно, з того, що ми чуємо з джерел в росії, та інших країнах, випливає, що путін насправді досить серйозно хворий. Не зовсім ясно, що це за хвороба — невиліковна або щось в цьому роді. Але, безумовно, я думаю, що це частина рівняння".

Після вторгнення в Україну прозвучала низка заяв про здоров'я російського президента, в яких передбачалося, що кремлівський лідер може страждати від раку, хвороби Паркінсона або навіть раннього недоумства.

Крістофер Стіл

Коментарі Стіла про здоров'я путіна прозвучали після того, як український генерал-майор Кирило Буданов заявив, що російський лідер серйозно хворий на рак і що в даний час проводиться операція з його видалення.

Ешлі Гроссман, професор ендокринології Оксфордського університету, прокоментувала останні роки путіна і його одутле обличчя, яке може бути ознакою використання стероїдів і хіміотерапевтичних препаратів, повідомляє The Mirror.

путин

Гроссман в бесіді з New Lines сказав: "Путін завжди був дуже підтягнутим чоловіком зі злегка виснаженим виглядом. Але за останні пару років він, здається, погладшав на обличчі і шиї. Це називається кушингоидная зовнішність, і це сумісно з використанням стероїдів".