Зірка "Дизель шоу" Єгор Крутоголов продовжує допомагати українським захисникам і показав, як посилив бійців, щоб вони знищували противника ще ефективніше. Цим він поділився на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Єгор Крутоголов, як і багато українців у ці непрості часи робить все, щоб допомогти бійцям ЗСУ на передовій наближати перемогу над російськими окупантами.

Єгор Крутоголов. Фото: скрін youtube

Так, цього разу Крутоголов показав, як подарунок від "Дизель Студіо" відправиться до бійців ЗСУ, допомагати їм в обороні країни. Актор розповів, що для потреб захисників був придбаний автомобіль і зовсім скоро він буде служити українським захисникам, які тримають оборону в Чернігівській області.

"Всім привіт. Ось цей "афро-німець", якого звуть" Вітьок", поїде на Чернігівщину, де наші надавали оркам добре. Але роботи ще багато. Так що давай буся "Вітьок", їдь на Чернігівщину і допомагай добрим людям", - сказав Єгор Крутоголов у своєму короткому зверненні.

Популярні новини зараз

Данила Гетманцева ткнули носом у гірку правду про автівки, за які українці платять божевільне мито: "Це автохлам"

Олена Зеленська не стримала емоцій через вбитих росією українських дітей: до болю зворушливі кадри підкорили мережу

Ракетні удари не завадять контнаступу: вже знайдено рішення

Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"

Показати ще

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, Дмитро Карпачов підказав, як підтримати чоловіка, який втратив кінцівку і що робити випускникам, чиї мрії зруйнувалися через війну.

Також наш портал інформував, "Батьківщина, друзі, це не д*па президента, яку потрібно весь час мусолити, цілувати": лідер групи ДДТ Юрій Шевчук дорікнув росіянам.

Крім того, наш портал інформував, Сергій Притула звертався до фахівця, тому що не зміг самостійно впоратися з наслідками війни: "У мене загинули друзі".