У війні, яку оголосила росія Україні постраждало багато військових, багато міст, багато звичайних жителів... Але ще більше постраждали дітки: хтось загинув, а хтось має травму на все життя. Не так фізичну, як моральну.

Українським батькам вкрай важко було говорити зі своїми дітьми на теми війни і вони ніколи подумати не могли, що такий досвід їм знадобитися.

Про це розповіли Оля Полякова і Маша Єфросиніна в рамках шоу "Взрослые девочки" на YouTube.

Маша Єфросиніна і Оля Полякова, фото: Знай.ua

"Мені складно було пояснити Саші, що почалося. Він сказав "Мамо, це війна, як в кіно, будуть вибухи, як у фільмах? Страшні?", Я кажу: "Так". "А хто це робить? Злі дядьки, які говорять іноземною мовою", я кажу: "Ні, дитинко, це роблять російські солдати"",- згадує розмову з молодшою дитиною Маша.

Популярні новини зараз

Від Дмитра Медведєва йде дружина: все через невдалий суїцид путінської маріонетки

Після обстрілу Бєлгорода губернатор області заявив, що жителі можуть забути про спокійний сон: тепер і їх прийшли "звільняти"

Гордон розкрив головну "таємницю" пропагандистки Скабеєвої, ще й роман із Соловйовим приписав: "У них кохання"

Настя Каменських зворушливо показала найвідповідальніший момент в її житті: "Я дуже хвилювалась"

Показати ще

Маша Єфросиніна та її 7-річний син Саша

Дитина поставила Маші логічне запитання: "Чому вони так роблять?". Телеведуча на це відповіла, що у них є "начальник", який вирішив, що нашу країну треба знищити. Маленький Саша просив Машу показати фотографію путіна і потім поставив Єфросініій питання, яке розбиває серце: "А що я йому зробив?".

"Так, і моя Аліса про це питала. Каже: "А що ми їм поганого зробили? Чому вони нас вбивають?". Я відповідаю: "Тому що вони вирішили, що Україна не існує, не повинна існувати. Вони вирішили, що ми не маємо права на своє життя",- підтверджує Оля Полякова слова Маші своєю розмовою з 10-річною донькою.

Оля Полякова з доньками, скріншот: YouTube

Нагадаємо, що втомлена Оля Полякова через ураган ледь не запізнилася на концерт, але швидко зібралася з думками.

Раніше ми повідомляли, що Маша Єфросиніна зі сльозами на очах розповіла, як прощалася з чоловіком, їдучи в перші дні війни.