Відома українська прима-балерина і суддя шоу "Танці з зірками" Катерина Кухар поділилася на своїй сторінці в instagram жахливими кадрами війни, що показують скільки болю принесла українцям Росія.

Українці вже майже третій місяць героїчно борються за право жити в незалежній країні. Згуртованістю українців захоплюється весь світ, а Росія за цей час деградувала і повернулася на десятки років тому.

Катерина Кухар, фото: Instagram

Так, Катерина Кухар показала, скільки болю вже принесла цілій нації Росія, почавши цю кровопролитну війну. На кадрах зруйновані будинки і долі безлічі українців, мирних жителів, які жодним чином не заслужили такого горя.

"Сумно і боляче до самої внутрішньої суті...", - підписала публікацію Катерина Кухар.

Популярні новини зараз

путін лютує через провал "другої в світі армії", змінює командирів як рукавички, але все нанівець

Делікатно потягує цигарку: напівгола Кейт Бекінсейл показала димок між своїх ніг

Учасниця "Танців з зірками" Ілона Гвоздьова розповіла про сімейні сварки: "Ревнує навіть до стовпа"

Ціни на популярну крупу зміняться: до чого потрібно бути готовими українцям

Показати ще

Варто нагадати, що Катерина Кухар знаходиться закордоном і звідти активно допомагає Україні, влаштовуючи благодійні концерти і просто доносячи світу правду про те, що відбувається в її рідній країні.

Раніше інформаційний портал Знай писав, Маша Єфросиніна зі сльозами на очах розповіла, як прощалася з чоловіком, їдучи в перші дні війни: "коли ми побачимося..."

Також наш портал інформував, Даніель Салем показав юну українку, яка постраждала від війни, але не перестає вірити в краще: "посміхатися всупереч усьому".

Крім того, наш портал повідомляв, представник Великобританії на Євробаченні-2022 пішов по стопах Олега Псюка з Kalush Orchestra: не вистачає тільки вишиванки.