Відома українська психологиня Наталія Холоденко, яка брала участь у багатьох соціальних проектах, зараз активно розвиває свій аккаунт в соцмережі Instagram і роздає шанувальникам цінні поради. Кількість підписників жінки вже перевалила за 450 тисяч.
Наталія Холоденко в Insta Stories дала коротке пояснення своїм шанувальникам, чому варто виїхати закордон під час війни, якщо є така можливість. Жінка поділилася, що судячи з прочитаних новин, загострення ситуації серйозні і надалі неминучі. Вона впевнена, що повертатися в Україну ще рано, а вивезти дітей актуально навіть зараз.
Холоденко розповіла про одну показову ситуацію. Нещодавно на вулиці міста, де вона зараз знаходиться, впав стілець, видавши звук удару. Близько 10 осіб у цей момент присіло. Саме так психологиня вирахувала, хто з України.
Також вона зазначила, щоб допомогти своїй країні, потрібно самому бути в порядку. Але багато, за її словами, просто чекають закінчення війни.
В Україні змінять формат індексації пенсії: до чого готуватись
Навіть комуналку сплатити не зможете: Нацбанк посилив правила грошових переказів
Не вважається поборами: школам дозволили брати гроші з батьків – за які послуги
Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано
Психологиня зазначила, що очікування - це просто неготовність людини до нових економічних змін через війну, емоційна нестабільність.
Холоденко в черговий раз закликала українців вивозити дітей і пенсіонерів закордон, тому що психологічно важливо відновитися від невійськової обстановки. Крім того, це рішення згодом дасть можливість навчитися, думати, шукати нові шляхи заробітку. І що не менш важливо - діти будуть в безпеці.
Також жінка підкреслила, що всім українцям, незалежно від місця тимчасового проживання, доведеться заново навчитися жити.
Як повідомляв Знай.uа, психолог Наталія Холоденко викрила фальшивих блогерів: "Це неповага до людей, які сидять без води і світла"
Також портал Знай.uа писав, що Дмитро Карпачов розповів, як "витягнути" підлітків з війни - головне не лаяти: "Не хочу, не буду, відчепіться"