Відома українська психологиня Наталія Холоденко, яка брала участь у багатьох соціальних проектах, зараз активно розвиває свій аккаунт в соцмережі Instagram і роздає шанувальникам цінні поради. Кількість підписників жінки вже перевалила за 450 тисяч.

Наталія Холоденко в Insta Stories дала коротке пояснення своїм шанувальникам, чому варто виїхати закордон під час війни, якщо є така можливість. Жінка поділилася, що судячи з прочитаних новин, загострення ситуації серйозні і надалі неминучі. Вона впевнена, що повертатися в Україну ще рано, а вивезти дітей актуально навіть зараз.

Скріншот з Insta Stories, Наталія Холоденко

Холоденко розповіла про одну показову ситуацію. Нещодавно на вулиці міста, де вона зараз знаходиться, впав стілець, видавши звук удару. Близько 10 осіб у цей момент присіло. Саме так психологиня вирахувала, хто з України.

Також вона зазначила, щоб допомогти своїй країні, потрібно самому бути в порядку. Але багато, за її словами, просто чекають закінчення війни.

Популярні новини зараз

Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса

"Дуже сильно, примушує задуматись": після слів Анастасії Приходько сльози навернулися на очі

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" висміяла потуги волонтерів, які допомагають російським окупантам: 300 рублів за два тижні

Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?"

Показати ще

Скріншот з Insta Stories, Наталія Холоденко

Психологиня зазначила, що очікування - це просто неготовність людини до нових економічних змін через війну, емоційна нестабільність.

Холоденко в черговий раз закликала українців вивозити дітей і пенсіонерів закордон, тому що психологічно важливо відновитися від невійськової обстановки. Крім того, це рішення згодом дасть можливість навчитися, думати, шукати нові шляхи заробітку. І що не менш важливо - діти будуть в безпеці.

Скріншот з Insta Stories, Наталія Холоденко

Також жінка підкреслила, що всім українцям, незалежно від місця тимчасового проживання, доведеться заново навчитися жити.

Скріншот з Insta Stories, Наталія Холоденко

Нагадаємо, Наталія Холоденко "накинулася" на Софію Стужук, яка заговорила про війну через 2 місяці: "Боже, яка подія"

Як повідомляв Знай.uа, психолог Наталія Холоденко викрила фальшивих блогерів: "Це неповага до людей, які сидять без води і світла"

Також портал Знай.uа писав, що Дмитро Карпачов розповів, як "витягнути" підлітків з війни - головне не лаяти: "Не хочу, не буду, відчепіться"