Відома ведуча Катя Осадча взяла участь у каннському кінофестивалі, щоб привернути увагу світового селебреті по війни в Україні.
Про це зірка розповідає на сторінці в Іnstagram.

На думку ведучої, кінофестиваль, який відкривається в Каннах - це можливість привернути всього світу до війни в Україні та всіх жахіть, що відбуваються.

Катя Осадча в цьому році стала членкинею офіційної делегації Державної агенції з кінематографу та взяла участь у благодійному вечорі, на якому вже зібрано 1,5 млн грн на підтримку ЗСУ.

Катя Осадча, скрін з instagram

Франція серед тих країн де про війну в Україні потрібно кричати особливо голосно, адже споконвічна любов французів до російської культури зараз проявляється в наданні слова російській пропаганді. Попри всі відмови росіянам в присутності на цьогорічному фестивалі, для Серєбренікова зробили вийняток, а він на прес-конференції заявив, що російські солдати також потребують співчуття і підтримки, світ має пожаліти вбивць, ґвалтівників і мародерів.

Написала ведуча у своїй публікації. На її думку, зараз важливе кожне слово, розмова з медійниками, діячами культури та просто в побуті. Важливо не допустити думки в Європі про "не все так однозначно", - резюмувала вона.
Варто відзначити, що попри бездоганну фігуру та ніжний образ у легкій білій сукні, підписники відмітили сумний погляд ведучої.

Коментар. Фото: скрин instagram

Популярні новини зараз

Олексій Арестович заспокоїв українців і зізнався, що рф більше нічого не окупує: "Ми скоро туди дійдемо, ми близько"

Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції"

Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса

Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?"

Показати ще

Нагадаємо, чоловік Каті Осадчої Горбунов згадав, як за вікном прилітали ракети: "О 5 ранку..."

До слова, Катя Осадча нажила собі конкурента: Олег Псюк з Kalush Orchestra запустив по всій Європі "панамковий" тренд.

Раніше ми писали, що ведуча "Світське життя" Катя Осадча не стримала сліз після слів дітей з Маріуполя: "Приїжджайте, море залишилося"